Anasayfa İletişim Site Haritası English
   
   
HAKKIMIZDA HABERLER TEDAVİ ALANLARI ÜRÜNLER İNSAN KAYNAKLARI ULUSLARARASI İLİŞKİLER LİNKLER YAYINLAR İLETİŞİM
LİNKLER

Yabancı Linkler
European Medicines Agency    www.emea.eu.int
U.S. Food and Drug Administration    www.fda.gov
World Health Organization    www.who.org
Medscape    www.medscape.com
RxList - The Internet Drug Index    www.rxlist.com
World Pharma Web    www.pharmaventuresbusinessreview.com
American College of Cardiology    www.acc.org
American Heart Association    www.americanheart.org
National Library of Medicine    www.nlm.nih.gov
Reuters Health    www.reutershealth.com
Medical Dictionary    www.medterms.com
EGA    www.egagenerics.com


Yerli Linkler
Eşdeğer İlaç    www.esdegerilac.com
İlaç Endüstrisi İşverenler Sendikası (İEİS)    www.ieis.org
İstanbul Tabip Odası    www.istabip.org.tr
T.C. Sağlık Bakanlığı    www.saglik.gov.tr
Türk Eczacıları Birliği    www.teb.org.tr
Türk Dermatoloji Derneği    www.turkdermatoloji.org
Türkiye Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Derneği    www.ftr.org.tr
Romatizma Araştırma ve Savaş Derneği    www.trasd.org.tr
Türk Toraks Derneği    www.toraks.org.tr
Türk Kalp Derneği    www.tkd.org.tr
Türk Hematoloji Derneği    www.thd.org.tr
Türk Tıp Derneği    www.turktipdernegi.org
Türk Hipertansiyon ve Böbrek Derneği    www.thbhd.org
Türk Nefroloji Derneği    www.tsn.org.tr
Türk Hipertansiyon Derneği    www.turkhipertansiyon.org
Türk Jinekoloji Ve Obstetrik Derneği    www.tjod.org
Üreme Sağlığı Derneği    www.tsrm.org.tr
Türk Perinatoloji Derneği    www.perinatology.org.tr
Milli Pediatri Derneği    www.millipediatri.org.tr
T.C. Çalışma Ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı    www.calisma.gov.tr
TÜBİTAK Ulusal Akademik Ağ ve Bilgi Merkezi    www.ulakbim.gov.tr
Bütçe ve Mali Kontrol Genel Müdürlüğü    www.bumko.gov.tr
İlaç ve Kimya Endüstrisi Araştırma ve Geliştirme Vakfı    www.ikev.org


Ecza Depoları
Bursa Ecza Koop    www.bek.org.tr
Edak Ecza Koop    www.edak.org.tr
Galenos Ecza Depoları    www.galenosecza.com.tr
Hedef Alliance    www.hedefim.com
İstanbul Ecza Koop    www.ist.eczakoop.org.tr
Meltem Ecza Deposu    www.meltemecza.com.tr
Nevzat Ecza Deposu    www.nevzatecza.com.tr
Selçuk Ecza Deposu    www.selcukecza.com.tr
Vet-İş Ecza Deposu    www.vetisecza.com
 AĞRI VE TEDAVİSİ
Uluslararası Ağrı Araştırmaları Teşkilatı (IASP) ağrıyı; vücudun herhangi bir yerinden kaynaklanan, gerçek ya da olası ...

AĞRI TEDAVİSİ

   
   
"Bu sitedeki bilgiler, hekim veya eczacıya danışmanın yerine
geçemez. Son güncelleme tarihi 17.12.2009. Web Sitesi Sorumlusu: Yasin Kamışlı"

Kullanım Koşulları & Yasal Uyarılar
Genel Müdürlük
Eski Büyükdere Cd. No: 35
34398 Maslak/İSTANBUL
T : 212 365 08 00
F : 212 365 08 08