Anasayfa İletişim Site Haritası English
   
   
HAKKIMIZDA HABERLER TEDAVİ ALANLARI ÜRÜNLER İNSAN KAYNAKLARI ULUSLARARASI İLİŞKİLER LİNKLER YAYINLAR İLETİŞİM
ADEKA HAKKINDA

İŞ GELİŞTİRME

ADEKA'nın insan yaşamına değer katmak amacıyla, etik ve yenilikçi yaklaşımları esas alarak sağlığa yönelik ürün ve hizmetler sunmak hedefini gerçekleştirmek, İş Geliştirme bölümünün çalışmalarının temelini oluşturmaktadır.

Yıllık 65 milyon kutu üretim kapasitesi ve geniş ürün yelpazesiyle ADEKA özellikle Kardiyoloji, Dermatoloji, Obstetrik ve Jinekoloji, Psikiyatri, Romatizmal Hastalıklar ve Solunum Sistemi Hastalıkları tedavi alanlarına odaklanmıştır.

Gelecek vaat eden başarılar

Karşılıklı kazanmak ve güvene dayalı uzun süreli iş ortaklıkları kurmak, kurulduğu günden beri ADEKA'nın en önemli çalışma prensiplerindendir. Uzun yıllardır devam eden mevcut iş ortaklarının güveni, ruhsatlandırmadan c-GMP ve GLP standartlarındaki üretimine ve pazarlama - satış faaliyetlerindeki başarısına dayanmaktadır.

Bunun yanı sıra, uzman kadrosu, sektörel bilgi ve deneyimi, teknolojik donanımı ve hızlı karar mekanizması ile mevcut ve müstakbel iş ortaklarına önemli avantajlar sunmaktadır.

İş Geliştirme fırsatları

Yenilikçi ve kalite odaklı bir firma olarak, İş Geliştirme bölümümüzün ana hedefleri, herkesin kazanması felsefesinden hareketle, odaklandığımız tedavi alanlarında lisanslı orijinal ürünler, ayırt edici özelliklere sahip jenerik ürünler ile nutrasötik ve kozmesötik ürünlerin -imal veya ithal- tıbbın hizmetine sunulmasıdır.

İletişim

İleriye yönelik iş birliği fırsatları ve önerileriniz için aşağıdaki adrese mesaj gönderebilirsiniz:
business@adeka.com.tr
  Adeka Hakkında
  İş Geliştirme
  Vizyon
  Kalite Politikası

   
   
"Bu sitedeki bilgiler, hekim veya eczacıya danışmanın yerine
geçemez. Son güncelleme tarihi 17.12.2009. Web Sitesi Sorumlusu: Yasin Kamışlı"

Kullanım Koşulları & Yasal Uyarılar
Genel Müdürlük
Eski Büyükdere Cd. No: 35
34398 Maslak/İSTANBUL
T : 212 365 08 00
F : 212 365 08 08